sd
كدخبر: ۲۳۵۱۲
تاريخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۳۸۹ - ۰۹:۵۳
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
جنایات نظامیان آمریکا + تصاویر / قتل برای بریدن انگشت برای یادگاری!!
امروز
12 نظامی آمریکایی به اتهام تشکیل گروه سری برای کشتار محاکمه می شوند.

به گزارش عصر ایران به نقل از خبرگزاری ها، هدف از تشکیل این گروه، کشتن افغان ها و جمع آوری انگشت های آنها برای یادگاری است.

اعضای این گروه برای سرگرمی اقدام به کشتن غیرنظامیان افغان می کردند.
پنج نفر از این نظامیان آمریکایی متهم هستند که غیرنظامیان افغانی را به قتل می رساندند و هفت تن دیگر با حمایت از آنها، مانع از فاش شدن این موضوع می شدند. این نظامیان آمریکایی همچنین متهم اند که مواد مخدر جمع آوری شده از افغان ها را در حین خدمت نظامی، مصرف می کردند.

این نظامیان آمریکایی متمرکز در قندهار در جنوب افغانستان در ماموریت های مختلف به صورت پنهانی اقدام به قتل افغان ها از طریق پرتاب نارنجک و هدف قرار دادن آنها می کردند.

همچنین در یکی از موارد برای عادی نشان دادن قتل یک شهروند افغان، یک قبضه سلاح در کنار جسد او قرار داده می شود.
 
یکی از نظامیان آمریکایی پس از کشتار غیرنظامیان، اقدام به جمع آوری تعدادی از انگشتان قربانیان به عنوان یادگاری می کرد و دیگر سربازان آمریکایی هم در کنار جنازه افغان ها، عکس یادگاری می گرفتند.

پیش از این نیز نظامیان آمریکایی در عراق نیز ضمن عکس برداری از همکاران خود در کنار  جنازه های سوخته اتباع عراقی ، آنها را در اینترنت منتشر می کردند.

در صورتی که اتهامات این نظامیان آمریکایی ثابت شود، آنها به اعدام یا حبس ابد محکوم خواهند شد.

این "گروه سری قتل" در میان نظامیان آمریکایی پس از آن فاش شد که یک نظامی آمریکایی به مافوق خود از مصرف حشیش در میان تعدادی از هم قطاران خود خبر داد.
مطالب مرتبط
* نام:
ايميل:
* نظر:
تازه‌هاي سايت: