sd
كدخبر: ۱۸۴۶۳
تاريخ انتشار: ۲۵ خرداد ۱۳۸۹ - ۰۷:۵۹
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
تصاویر جالبی از والدین، برادران، همسر، فرزندان و دامادهای هاشمی رفسنجانی
امروز

به گزارش پیمانه نويسنده وبلاگ ارمينه تصاويري جالب از خانواده رئيس مجمع تشخيص مصلحت نظام منتشر كرده است .

اين تصاوير به همراه توضيحاتي كوتاه مربوط به آنرا در زير مي خوانيد .

اکبر هاشمی رفسنجانی در سال 1313 بدنیا آمد. پدر وی میرزا علی هاشمی و مادرش ماه بی بی صفریان بود که در زیر می توانید تصویر آنها را مشاهده کنید:

                                   میرزا علی هاشمی و ماه 
بی

 بی صفریان

هاشمی رفسنجانی سه خواهر به نام های طیبه، طاهره و صدیقه و چهار برادر به نام های محمود، قاسم، احمد و محمد دارد. تصاویر وی در کنار برادرانش در زیر قابل مشاهده است:

                                     برادران هاشمی رفسنجانی: 

اکبر،محمود،قاسم، احمد، محمد

سال 1337 وی از عفت مرعشی دختر حجت الاسلام سید محمد صادق مرعشی و حاجیه خانم مریم طباطبایی خواستگاری و با وی ازدواج می کند. تصاویر پدر و مادر عفت مرعشی را در زیر می توانید مشاهده کنید:

           سید محمد صادق مرعشی مریم طباطبایی

حاصل ازدواج اکبر هاشمی رفسنجانی و عفت مرعشی 5 فرزند به ترتیب به نام های فاطمه، محسن، فائزه، مهدی و یاسر است. در زیر میتوانید تصویر عفت مرعشی را به همراه فرزند اولشان(فاطمه) در سمت راست و تصویر 5 فرزند وی را در سمت چپ مشاهده کنید:

 عفت مرعشی - فاطمه هاشمیفرزندان هاشمی رفسنجانی

دو تصویر زیر هم وی را در کنار فرزندانش نشان می دهد:

               

به گزارش پیمانه فاطمه و فائزه هاشمی بعد ها به ترتیب با سعید و حمید لاهوتی که پزشک و دندان پزشک بودند ازدواج کردند. این دو داماد پسران آیت الله حسن لاهوتی بودند که از مبارزین انقلاب بود و هاشمی در زندان با وی انس گرفته بود اما بعد از انقلاب بحث هایی در مورد وی و فرزندانش پیش آمد. تصاویر وی و پسرانش سعید(همسر فاطمه هاشمی) و حمید( همسر فائزه هاشمی) را نیز در زیر می توانید مشاهده کنید:

 حسن لاهوتیحسن ، سعید و حمید لاهوتی

مطالب مرتبط
نظرات بینندگان:
خب كه چي؟!!
شجره نامه اين اقا هم به شما مربوته؟
بابا دست بردارید از خدا بترسید - اخه برای چی عکس خانوادگی یه انسان کاری ندارم کی هست و چه کاره رو منتشر میکنید ؟ اصلا به ما چه مربوط که این آقا با چه کسانی وصلت کرده و چهره هست . این دشمنی ها تا کی ادامه دارد ؟
ali bu
* نام:
ايميل:
* نظر:
تازه‌هاي سايت: