sd
كدخبر: ۱۴۸۳۵
تاريخ انتشار: ۱۴ ارديبهشت ۱۳۸۹ - ۱۱:۳۸
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
"داستر" رونمایی می شود
رنو مدل Duster که خودرویی دو دیفرانسیل و پرقدرت و قابل اعتماد با توانایی واقعی رانندگی در خارج از جاده می باشد، در نمایشگاه اتومبیل مصر در ماه ژوئن به نمایش در خواهد آمد.
به گزارش پیمانه به نقل از خبرخودرو ، رنو مدل Duster خودرویی چندکاره است که از فضای جادار داخلی به همراه آسایش یک خودروی خانوادگی برخوردار است.
 
چرخ های جمع و جور و ارتفاع بالای کف این خودرو از سطح زمین موجب شده است تا در خیابان های شهر و روی سطح جاده های بیرون شهر و حتی در مسیرهای ناهموار بیرون از جاده به راحتی حرکت کند.
 
دو نیروی محرکه برای رنو مدل Duster قابل سفارش است که شامل موتور 1.6 لیتری بنزینی 16 سوپاپ 105 و موتور دیزل dCi 85 می باشد که هر دو مدل نیروی محرکه پیش از این کیفیت و توانایی های خود را زیر کاپوت مدل های بیشماری از خودروهای رنو به نمایش گذاشته اند.
 

هر دو موتور در مصرف سوخت بسیار صرفه جو هستند:

- رنو مدل Duster با موتور دیزل dCi 85 در دو حالت 4x2 و 4x4 مصرف سوخت ترکیبی به ترتیب 5.1 لیتر و 5.3 لیتر در صد کیلومتر دارد.
 
- رنو مدل Duster با موتور بنزینی 1.6 لیتری 16 سوپاپ 105 در دو حالت 4x2 و 4x4 مصرف سوخت ترکیبی به ترتیب 7.5 لیتر و 7.9 لیتر در صد کیلومتر دارد.
 
هر دو مدل 4x2 و 4x4 رنو Duster قیمت های بسیار مناسبی دارند و از ماه ژوئن سال 2010 در اوکراین، خاورمیانه (اردن، سوریه، لبنان و مصر) و برخی از کشورهای آفریقایی به بازار خواهند رفت.
 

مدل Duster از دیدگاه بازار و مراکز تولید از جایگاهی جهانی برخوردار است. این مدل همچون مدل های لوگان و ساندرو، بر اساس کارکرد در بازارهای مختلف، با هر دو برند رنو و داچیا عرضه خواهد شد.

* نام:
ايميل:
* نظر:
تازه‌هاي سايت: