sd
كدخبر: ۱۰۴۷۵
تاريخ انتشار: ۱۴ بهمن ۱۳۸۸ - ۰۸:۵۸
print نسخه چاپي
send ارسال به دوستان
سكته دوباره قيمت مسكن در سعادت‌آباد
مهدیس فرقانی: بعد از افزایش و کاهش قیمت دو ساله در بازار مسکن تهران، هم‌اکنون قیمت پیشنهادی هر مترمربع آپارتمان نوساز در منطقه سعادت‌آباد به‌طور متوسط بین دو میلیون و 500 هزار تا 4 میلیون و 500 هزار تومان از سوی مالکان تعیین و پيشنهاد شده است.
به گزارش پیمانه به نقل از دنیای اقتصاد بسیاری از فعالان بازار مسکن منطقه سعادت‌آباد خبر از کاهش 10 الی 15 درصدی قیمت مسکن می‌دهند و در ادامه اظهار می‌کنند: قیمت مسکن نسبت به ابتدای سال با توجه به رکود سنگین 10 تا 15 درصد افت کرده است.

محله سعادت‌آباد به عنوان یک منطقه فعال در بازار مسکن تهران شناخته می‌شود تا جايي‌كه بنگاه‌های مسکن در نقاط مختلف تهران، سعاد‌ت‌آباد را نبض تحولات مي‌دانند. به این ترتیب هر اتفاقی که در رابطه با مسکن در سعادت‌آباد رخ بدهد مشاوران املاک آن را دنبال می‌کنند؛ چراکه از نظر آنها اتفاقات و تغییرات در بازار مسکن بسیار پراهمیت است، زیرا برخی از بنگاه‌های فعال در منطقه سعادت‌آباد نظر به این مساله دارند که هنگامی که در سال 86 قیمت مسکن شروع به افزایش كرد، اولین محله‌ای که این افزایش قیمت را تجربه کرد، سعادت‌آباد بود یا عده‌ای دیگر اظهار می‌کنند که اگر بازار مسکن در منطقه سعادت‌آباد مورد کنترل قرار گیرد قيمت‌ها در مناطق دیگر به راحتی کنترل خواهند شد.

تحقیقات میدانی خبرنگار «دنیای اقتصاد» نشان می‌دهد در این محله قیمت مسکن در مقایسه با سال گذشته کاهش فوق‌العاده زیادی پیدا کرده است.اظهارات تعدادی از مشاوران املاک واقع در منطقه سعادت‌آباد درباره قیمت‌های فعلی آپارتمان‌های مسکونی بیانگر افت قیمت مسکن در مقایسه با ابتدای سال است.
 
در حال حاضر قیمت پیشنهادی هر مترمربع آپارتمان نوساز در سعادت‌آباد بین دو میلیون و 500 هزار تا 4 میلیون و 500 هزار تومان، قیمت هر متر مربع واحدهای مسکونی در برج از 3 میلیون تا 4 میلیون تومان و قیمت پیشنهادی هر مترمربع واحد مسکونی تعاونی ساز بین دو میلیون تا دو میلیون و 700 هزار تومان از سوی فروشندگان تعیین شده است.
 

* نام:
ايميل:
* نظر:
تازه‌هاي سايت: